Zgodba se začela
je nekaj let nazaj,
stala sva ob morju
in bil je mesec maj.
Nekaj mi je reklo:
“Ta kraj te že pozna.”
Čeprav sem prvič tu bila.
Potem pa se zgodi
poletje, ko vse se spremeni.
Ta košček je sveta
zdaj raj za naju dva.
Na njem ostalo bo
spominov sto in sto in sto.
Želim si, da nekoč
nekdo še vedel bo,
da to postal je raj,
ker midva tu sva zdaj.
Všeč mi je, ko jutro
po soli zadiši,
všeč so mi ob morju
sprehodi najini.
Tisti lep občutek,
ki ljubi ga srce,
ko le svoboda boža te.
Kot bi zapel mi glas,
se tu ustavil ti bo čas.
Ta košček je sveta
zdaj raj za naju dva.
Na njem ostalo bo
spominov sto in sto in sto.
Želim si, da nekoč
nekdo še vedel bo,
da to postal je raj,
ker midva tu sva zdaj.
Najin raj.
Želim si, da nekoč
nekdo še vedel bo,
da to postal je raj,
ker midva tu sva zdaj.
Najin raj.