Reci,
še kdaj misliš name?
Ko noč te ujame,
se spomniš name?
Včasih
me žalost objame
in misel obstane.
Je še mar ti zame?
Daleč, le od daleč
se zavedava, da v srcu
še ista sva, z vsakim dihom
povezana.
Sva zares si predaleč,
tako daleč, da bi upala?
Ko jesen v naju bo prišla,
bova zlomljena,
ker v zameri zavrgla sva
nekaj lepega.
Reci,
sva res pozabila,
se spremenila,
sva že minila?
Če bi
lahko prestopila,
kar sva storila,
bi srečo delila?
Vse pravice pripadajo avtorju besedila.